MOE har over 900 medarbeider fordelt på kontorer i Danmark og datterselskaper i Norge og Filippinene.

MOE er Danmarks største eierledende konsulentfirma og eies av ledende ansatte fra styret til konsernledelsen.

Nøkkeltall

Resultat for
MOE konsernet
2015
(t. DKK)
2016
(t. DKK)
2017*
(t. DKK)
2018*
(t. DKK)
Nettoomsetning454.575531.385587.162689.233
Resultat primær drift25.93232.46622.54843.425
Resultat etter skatt19.53525.24916.29829.177
Egenkapital71.95084.54990.779107.244
Overskuddsgrad5,76,13,86,3
Soliditet27,026,826,028,5
*Fra 2017 inkluderer nøkkeltall datterselskapet i Filippinene.

Praktisk informasjon

MOE Rådgivende Ingeniører AS
Rådgivende Ingeniører
T: +47 6698 9510
Foretaksnr. NO 992 426 829
E: info@moe-as.no

Fakturaer sendes til bcs@moe-as.no

Ledelsen i MOE

Fakta og Nøkkeltall

Eierskap

Samfunnsansvar

Vår historie

Fellesskap